محمد رضا جوادی نسب | فعالیت ها
607
rtl,page,page-id-607,page-child,parent-pageid-1815,page-template,page-template-blog-small-image-php,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,vertical_menu_with_bg_image,,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

یادداشت استاد اسرافیل شیرچی بر نمایشگاه آثار محمدرضا جوادی نسب

به نقل از سایت هنر آنلاین :

 

استاداسرافیل شیرچی در یادداشتی براین نمایشگاه نوشته است:

“او از مصاحبت آفتاب می‌آید…

هنر ایران در گستره‌ی گیتی، نگین درخشانی را ماند که درعمر طولانی و پرفراز و نشیب خود – گرچه با رنج و مرارت و رنگ پریدگی روبرو بوده است- ولی عظمت و شکوه و جلال خویش را حفظ نموده است.

“هنر” موهبت الهی است و نصیب کسانی می‌شود که سفر پر شکیب ِ تلاش و تعالی و درک درست از زیبایی هستی را داشته باشند و چون خورشید ، پوسته‌ی ابرها را شکافته تا بر جان و دل ، روشنی بخشد.

“هنر خوشنویسی” از هنرهای نیاکانی و خردگرای معجز آفرین در فروغ زندگی ما ایرانیان می‌تراود و سبزپوش و روحانی ، هنرمندان بسیاری را در طول تاریخ، خلعت معانی پوشیده و نشان ِگران ارجی به سینه ِ گشاده‌ی هنرمند نهاده است.

دوست هنرمندم جناب آقای محمدرضا جوادی نسب ، از هنرمندان سخت کوش و کمال گرای معاصر است و بودن خویش را به جنبشی سزاوار، مقابل چشمان کیمیاگر ِ علاقمندان و دوستداران هنر خط، به نمایش در می‌آورد تا هستی خویش و هنر متعالی‌اش را معنا بخشد و فعل زندگی هنری خود را بر آفرینشگری بنا نهد و این اصلِ راستینِ زیستنِ هنرمندِ جستجوگر و موفق است.

قلمرو خاص و زیبای آفرینش‌های جناب جوادی نسب ، بعد از مراحل یادگیری اولیه‌ی هنر والا و ماندگار خوشنویسی که با توفیق و رضایت استادان همراه بوده است به جستجو و دریافت راه‌های نو و بدیع ، همراه با نقوش ایرانی از لابلای تمدن پر ارج ایران ، از بناها و یادگارهای کهن هنرهای اسلامی وام جسته و در این مهم پر توفیق بوده است.

امید است این هنرمند اخلاق گرا و فهیم و معنوی از آثار استادان این رشته تأسی گرفته و مًهر و نشان خویش را پر رنگ تر کند و مروج زیبایی‌ها و خلق نیکو و هنر آسمانی خط و نقش باشد.”

اسرافیل شیرچی / زمستان ۱۳۹۵

 

 

محمد رضا جوادی نسب

استاد اسرافیل شیرچی محمد رضا جوادی نسب

نمایشگاه جدیدترین آثار نقاشیخط محمدرضا جوادی نسب

1-01-copy2

تا کجا می برد
این نقش به دیوار مرا

نمایشگاه انفرادی جدیدترین آثار نقاشیخط

محمدرضاجوادی نسب

در گالری سبحان:

کامرانیه شمالی جنب دامپزشکی خیابان عباسی کوچه پیشتاز بن بست بعثت پلاک ۴

افتتاحیه ششم اسفند از ساعت ۱۶ تا ۲۰
با حضور اهالی فرهنگ و هنر

بازدید عموم از هشتم تا سیزدهم اسفند از ساعت ۱۶ الی ۱۹

اخبار نمایشگاه را از کانال زیر دنبال کنید
https://t.me/joinchat/AAAAAEBKNQbkvquNLRZvgg

محمد رضا جوادی نسب

ورکشاپ گروهی دریای بیکران

در حاشیه نمایشگاه گروهی نقاشیخط دریای بیکران ، ورکشاپ خوشنویسی و نقاشیخطی در روز جمعه ۱۲ تیرماه در گالری هپتا برگزار خواهد شد.

در این کارگاه هنری آقایان حمید طلوعی فرد و محمد بخشی زاده به خوشنویسی خطوط نو و آقایان محمدرضا جوادی نسب و عباس سیف آبادی به اجرای نقاشیخط خواهند پرداخت.

علاقمندان جهت شرکت در این ورکشاپ می توانند در روز جمعه ۱۲ تیرماه۹۴ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ به نشانی تهران ، خیابان دولت ، خیابان اختیاریه ، کوچه رازقی شمیرانی ، شماره ۳۰ ، گالری هپتا، مراجعه نمایند.

نمایشگاه گروهی نقاشیخط دریای بیکران

به مناسبت ماه مبارک رمضان  ۱۴ نفر از هنرمندان جوان کشور عرض اردات خود به امیر المومنین امام علی (علیه السلام) را در قالب نمایشگاه گروهی نقاشیخط با نام “دریای بیکران” اعلام می دارند.

 در این نمایشگاه که از ساعت ۱۶ تا ۲۰ روز جمعه ۵ تیر و با حمایت گالری هپتا افتتاح می گردد آثاری از سهیلا احمدی ، سپیده اشرفی ، فهیمه بای ، محمد بخشی زاده ، محمد بنی احمدی ، رضا تقی پور ، شایان پیمانی ، محمد رضا جوادی نسب ، عباس سیف آبادی ، شادی طلایی ، محیا طلوع کیان ، حمید طلوعی فرد ، آسیه گونه زاده و سیده زهرا مهدی به نمایش در خواهد آمد.

 محمدرضا جوادی نسب نمایشگاه گردان این نمایشگاه :

گالری هپتا ؛ با هدف حمایت و اعتلای هنر و هنرمندان ایرانی پای در راه نهاده است و یکی از برنامه های مهم این مجموعه فروش آنلاین آثار هنری در ایران و جهان می باشد.

این نمایشگاه تا ۱۴ تیرماه همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد بود و علاقمندان جهت بازدید میتوانند به نشانی تهران ، خیابان دولت ، خیابان اختیاریه ، کوچه رازقی شمیرانی ، شماره ۳۰ ، گالری هپتا، مراجعه نمایند.