محمد رضا جوادی نسب | برج میلاد در حلقه مستان
20133
rtl,single,single-post,postid-20133,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,vertical_menu_with_bg_image,,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive
19

برج میلاد در حلقه مستان

برج میلاد «در حلقه مستان»
نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط «در حلقه مستان» پس از برگزاری در نگارخانه‌ی هنر ایران، مهمان برج میلاد شد.

محمدرضا جوادی‌نسب، یکی از هنرمندان حاضر در این نمایشگاه، در گفت‌وگو با خبرنگار بخش تجسمی ایسنا، در این‌باره گفت: همزمان با برگزاری برنامه‌ی «خیمه‌ها و نجواها» در برج میلاد، از طرف مسوولان برج میلاد پیشنهادی برای برپایی نمایشگاه نقاشی‌خط «در حلقه مستان» گرفتیم. بر همین اساس، این نمایشگاه از ۳۰ آبان تا ۱۴ آذرماه در رواق هنری برج میلاد از ساعت ۹ تا ۲۱ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

نمایشگاه «در حلقه مستان» با نیت عرض ارادت به ساحت امام حسین (ع) برگزار می‌شود. در این نمایشگاه تابلوهای نقاشی‌خط از هنرمندان معاصر روی دیوار می‌رود.

اسرافیل شیرچی،‌ احمد محمدپور، اسماعیل رشوند، احمد آریامنش، سعید نقاشیان، غلامحسین الطافی، محمدرضا جوادی‌نسب و محمد بخشی‌زاده، هنرمندانی هستند که آثار نقاشی‌خط خود را با مضمون محرم و عاشورا در این نمایشگاه به‌نمایش می‌گذارند.

لینک خبر :

مصاحبه با ایسنا در باره نمایشگاه حلقه مستان در برج میلاد

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.