محمد رضا جوادی نسب | نمایشگاه گروهی نقاشیخط دریای بیکران
20335
rtl,single,single-post,postid-20335,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,vertical_menu_with_bg_image,,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

نمایشگاه گروهی نقاشیخط دریای بیکران

به مناسبت ماه مبارک رمضان  ۱۴ نفر از هنرمندان جوان کشور عرض اردات خود به امیر المومنین امام علی (علیه السلام) را در قالب نمایشگاه گروهی نقاشیخط با نام “دریای بیکران” اعلام می دارند.

 در این نمایشگاه که از ساعت ۱۶ تا ۲۰ روز جمعه ۵ تیر و با حمایت گالری هپتا افتتاح می گردد آثاری از سهیلا احمدی ، سپیده اشرفی ، فهیمه بای ، محمد بخشی زاده ، محمد بنی احمدی ، رضا تقی پور ، شایان پیمانی ، محمد رضا جوادی نسب ، عباس سیف آبادی ، شادی طلایی ، محیا طلوع کیان ، حمید طلوعی فرد ، آسیه گونه زاده و سیده زهرا مهدی به نمایش در خواهد آمد.

 محمدرضا جوادی نسب نمایشگاه گردان این نمایشگاه :

گالری هپتا ؛ با هدف حمایت و اعتلای هنر و هنرمندان ایرانی پای در راه نهاده است و یکی از برنامه های مهم این مجموعه فروش آنلاین آثار هنری در ایران و جهان می باشد.

این نمایشگاه تا ۱۴ تیرماه همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۱۹ پذیرای عموم بازدیدکنندگان خواهد بود و علاقمندان جهت بازدید میتوانند به نشانی تهران ، خیابان دولت ، خیابان اختیاریه ، کوچه رازقی شمیرانی ، شماره ۳۰ ، گالری هپتا، مراجعه نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.