محمد رضا جوادی نسب | مصاحبه ایسنا درباره نمایشگاه در حلقه مستان
20015
rtl,single,single-post,postid-20015,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,boxed,vertical_menu_enabled,vertical_menu_transparency,vertical_menu_transparency_on,vertical_menu_with_bg_image,,select-theme-ver-2.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive
در حلقه مستان

مصاحبه ایسنا درباره نمایشگاه در حلقه مستان

یک حرکت غیرسفارشی برای امام حسین (ع)

» سرویس: فرهنگی و هنری – تجسمی و موسیقی

محمدرضا جوادی‌نسب از برگزاری یک نمایشگاه گروهی نقاشی‌خط خصوصی در نگارخانه‌ی هنر ایران خبر داد.

این هنرمند در گفت‌وگو با خبرنگار بخش هنرهای تجسمی ایسنا، درباره‌ی برپایی این نمایشگاه، اظهار کرد: نمایشگاه «در حلقه مستان» با نیت عرض ارادت به ساحت امام حسین (ع) برگزار می‌شود. در این نمایشگاه تابلوهای نقاشی‌خط از هنرمندان معاصر روی دیوار می‌رود.

او ادامه داد: اسرافیل شیرچی،‌ احمد محمدپور، اسماعیل رشوند، احمد آریامنش، سغید نقاشیان، غلامحسین الطافی، محمدرضا جوادی‌نسب و محمد بخشی‌زاده هنرمندانی هستند که تعدادی از آثار نقاشی‌خط خود را با مضمون محرم و عاشورا در این نمایشگاه به‌نمایش می‌گذارند.

جوادی‌نسب همچنین گفت: این آثار در ابعاد مختلف هستند و هر هنرمندی با سبک کاری مختص به خود، تابلوهایی را منطبق بر موضوع نمایشگاه آماده کرده است.

این هنرمند به خصوصی بودن این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: عموما برگزاری جشنواره‌هایی با مضامین دینی و آیینی از جمله محرم، با برنامه‌ریزی و سازمان‌دهی نهادهای دولتی و به‌صورت سفارشی بوده است. ویژگی مهم این نمایشگاه خودجوش و شخصی بودن آن است.

او افزود: این حرکت به هیچ نهاد دولتی مربوط نیست و هنرمندان با نیت قلبی و شخصی خودشان دور هم جمع شده‌اند و آثاری را به‌نمایش می‌گذارند.

نمایشگاه «در حلقه مستان» نهم آبان‌ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ در نگارخانه هنر ایران واقع در ضلع غربی تالار وحدت افتتاح می‌شود و تا ۲۲ آبان از ساعت ۱۰ تا ۱۶ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهای پیام

لینک خبر  :

متن مصاحبه با ایسنا

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.